• 10 obchodů, 68 825 produktů
#1
Letní pneumatiky
2024

Continental PremiumContact 7

Continental to opět dokázal s pneumatikami PremiumContact 7. Je to neuvěřitelně dobře vyvážená pneumatika se správnou přilnavostí na mokru i suchu a nadprůměrným kilometrovým výkonem. Od svého uvedení na trh v roce 2023 získala v testech jen ty nejlepší výsledky, jedinou nevýhodou je její prémiová cena.
Jiri Chomat, TestPneumatik.eu
Zjistěte dostupnost Continental PremiumContact 7
Šířka
Profil
Velikost ráfku

Klady a zápory

 • wet-braking
  Krátká brzdná dráha na mokré vozovce
 • wet-handling
  Výjimečné jízdní vlastnosti na mokru
 • dry-handling
  Skvělé jízdní vlastnosti na suché vozovce
 • dry-braking
  Krátká brzdná dráha na suché vozovce
 • noise-exterior
  Vysoké hladiny hluku při jízdě

Porovnání

Velikosti

Continental PremiumContact 7 je vyráběna ve 59 velikostech, od 205/55 R16 do 315/35 R21.
Filtrovat:
zobrazit ceny

Podobné pneumatiky

Porovnání: pneumatiky podobné Continental PremiumContact 7

časová osa

2022

Continental PremiumContact 7 byla uvedena na trh a nahradila pneumatiku Continental PremiumContact 6.

2023

Continental PremiumContact 7 byla testována 6x (Autoklub ČR,...) a vyhrála test Autoklub ČR 205/55 R16.

2024

Continental PremiumContact 7 byla testována 9x (Autobild,...) a vyhrála test Autobild 205/55 R16.

Úspěchy

Nejlepší
wet-braking
Brzdění na mokru
Adac 2024
Autozeitung 2024
Autobild 2024
Autobild 2024
Nejlepší
dry-braking
Brzdění na suchu
Adac 2024
Autozeitung 2024
Autobild 2024
Automotorsport 2024
Nejlepší
wet-handling
Ovladatelnost na mokru
Adac 2024
Autozeitung 2024
Automotorsport 2024
Sportauto 2024
Nejlepší
dry-handling
Ovladatelnost na suchu
Adac 2024
Autozeitung 2024
Autobild 2024
Automotorsport 2024
Nejlepší
wet-circle-cornering
Zatáčení na mokru
Autozeitung 2024
Autobild 2024
Autobild 2024
Sportauto 2024
Nejlepší
aquaplaning-cross
Aquaplaning – příčný
Sportauto 2024
TyreReviews.com 2023
Nejlepší
aquaplaning-longitudinal
Aquaplaning – podélný
Autobild 2024
TyreReviews.com 2023
Nejlepší
noise-exterior
Vnější hluk
TyreReviews.com 2023

Continental PremiumContact 7 v testech pneumatik

Všechny testy pneumatik, ve kterých byla pneumatika Continental PremiumContact 7:
ADAC
ADAC Test letních pneumatik 2024 215/55 R17
Dobré
Umístěna #1 z 16
Pneumatika Continental PremiumContact 7 získala první místo mezi 16 konkurenty, což je působivý výkon, který podtrhuje její vynikající vlastnosti. Pneumatika se vyznačovala výjimečnou vyvážeností a předvedla špičkové schopnosti na suchém i mokrém povrchu, což potvrzuje její konečné hodnocení "Dobrý". Zejména vynikala v jízdním komfortu, brzdění na suchu, ovladatelnosti na suchu, brzdění na mokru a ovladatelnosti na mokru, čímž v těchto klíčových disciplínách překonala všechny ostatní soupeře. Na suchém povrchu se stal měřítkem díky vynikající zpětné vazbě řízení, bezpečnosti na limitu a nejkratší brzdné dráze z rychlosti 100 km/h. Podobně na mokré vozovce dosáhl nejkratší brzdné dráhy a zajistil vysokou úroveň bezpečnosti a ovladatelnosti při jízdě na mokré vozovce. Pneumatika však vykazovala určité nedostatky v oblasti aquaplaningu, konkrétně podélného aquaplaningu, kde si nevedla tak dobře. Dále si vysloužila pochvalu za velmi vysoký předpokládaný kilometrový výkon a nízkou spotřebu paliva, a to i přes mírně vyšší hmotnost, která by mohla ovlivnit její ekologické hodnocení. Celkově lze říci, že pneumatika Continental PremiumContact 7 nově definovala standardy v oblasti bezpečnosti a vyvážila svůj výjimečný výkon s udržitelnými vlastnostmi.
Název Dopad na životní prostředíBezpečnost jízdy
Nejlepší hodnoty v testu1,61,7
Continental PremiumContact 72,61,7
Zobrazit podrobnosti testu
Automotorsport
Automotorsport Test letních pneumatik 2024 235/55 R18
Vítěz testu
Umístěna #1 z 8
Pneumatika Continental PremiumContact 7, která se umístila na prvním místě mezi osmi konkurenty, se stala nepopiratelným vítězem testu, což svědčí o jejím vynikajícím výkonu. Testeři tuto pneumatiku chválili za její výjimečnou přilnavost na mokrém povrchu a schopnost spolehlivě zabránit aquaplaningu. Její silná přilnavost a přesnost v zatáčkách na suchu dále upevnily její pověst, stejně jako pozoruhodný jízdní komfort. Nebyla však bez nedostatků; byl zaznamenán mírně vyšší valivý hluk a zvýšený valivý odpor, který by mohl ovlivnit spotřebu paliva. Co tuto pneumatiku v soutěži odlišovalo, byly její bezkonkurenční úspěchy v různých disciplínách. Vynikala v kategoriích komfort, brzdění na suchu, ovladatelnost na suchu (subjektivní i objektivní hodnocení), změna jízdního pruhu na suchu, odezva na řízení na suchu, brzdění na mokru, ovladatelnost na mokru (opět subjektivní i objektivní hodnocení) a boční vedení na mokru, čímž prokázala širokou škálu schopností, které nenechaly žádný aspekt výkonu chladným.
Název
Continental PremiumContact 7
Zobrazit podrobnosti testu
Vibilagare
Název Celkem bodů
Nejlepší hodnoty v testu87
Continental PremiumContact 787
Zobrazit podrobnosti testu
Autobild
Název Brzdná dráha na suchuBrzdná dráha na mokru
Nejlepší hodnoty v testu35,425,8
Continental PremiumContact 735,4 25,8
Zobrazit podrobnosti testu
ACE
ACE Test letních pneumatik 2024 225/45 R17
Vysoce doporučeno
Umístěna #1 z 10
Název Celkem bodůNa mokruNa suchuValivý odporHluk
Nejlepší hodnoty v testu2144792135
Continental PremiumContact 7214 71123155
Zobrazit podrobnosti testu
Autobild
Autobild Test letních pneumatik 2024 205/55 R16
Příkladné
Umístěna #2 z 20
Pneumatika Continental PremiumContact 7, která se umístila na chvályhodném 2. místě mezi 20 soupeři, prokázala vynikající schopnosti v mnoha disciplínách a získala tak konečné hodnocení "příkladný". Tato pneumatika působivě předvedla svůj špičkový profil a vynikala výjimečnými jízdními vlastnostmi na mokrém i suchém povrchu. Pozoruhodné je, že dosáhla nejkratší brzdné dráhy na suchu i na mokru, což ji označuje za špičku v těchto kritických bezpečnostních aspektech. Jeho vynikající výkon se navíc rozšířil i na zatáčení na mokrém okruhu, kde překonal konkurenci. Vedle těchto pozoruhodných úspěchů se pneumatika mohla pochlubit také dobrým kilometrovým výkonem, což posiluje její hodnotu a životnost. Tato kombinace bezpečnosti, výkonu a dlouhé životnosti vyzdvihuje pneumatiku Continental PremiumContact 7 jako vynikající volbu pro náročné řidiče.
Název
Continental PremiumContact 7
Zobrazit podrobnosti testu
Autozeitung
Autozeitung Test letních pneumatik 2024 225/45 R17
Vítěz testu
Umístěna #1 z 9
Pneumatika Continental PremiumContact 7, která získala první místo mezi devíti soupeři, se stala nesporným vítězem testu. Tato pneumatika prokázala vynikající výkon za všech podmínek a byla chválena za svou schopnost zvládat mokrý i suchý povrch s pozoruhodnou zdatností. Na mokrém povrchu prokázala výjimečnou přilnavost, vynikající odolnost proti aquaplaningu a špičkové výkony v různých ukazatelích, čímž se stala nejlepší volbou pro mokré podmínky. Přestože se konkurenční značky zaměřují na energetickou účinnost, pneumatika Continental PremiumContact 7 upřednostňuje celkový výkon. Pyšnila se nejkratší brzdnou dráhou, nejrychlejšími časy na kolo a nejstabilnějším jízdním zážitkem na suchém povrchu, což ji označilo za vítěze testu. Je však třeba poznamenat, že pro ty, kteří upřednostňují úsporu energie, nemusí být optimální volbou. Pneumatika excelovala v disciplínách, jako je brzdění na suchu, ovladatelnost na suchu, bezpečnost, brzdění na mokru, zatáčení na mokrém okruhu, ovladatelnost na mokru a bezpečnost na mokru, a neprokázala tak žádná slabá místa svého výkonu.
Název
Continental PremiumContact 7
Zobrazit podrobnosti testu
Sport Auto
Sport Auto Test letních pneumatik 2024 215/40 R18
Vítěz testu
Umístěna #1 z 5
Pneumatika Continental PremiumContact 7 se umístila na prvním místě mezi pěti soutěžícími, prokázala příkladný výkon a získala titul "Vítěz testu". Podle hodnotitelů poskytovala tato pneumatika výjimečnou přilnavost na mokrém i suchém povrchu a zajišťovala vyvážený a bezpečný zážitek z jízdy. Byla chválena za vynikající ovladatelnost za mokra, působivou přesnost řízení a vysokou úroveň ochrany proti aquaplaningu. Na suché vozovce byly pozoruhodnými přednostmi její obratnost, směrová stabilita a bezpečnost. Ačkoli došlo k mírnému kompromisu v oblasti komfortu na zadní nápravě, celkové výkony pneumatiky Continental PremiumContact 7 byly bezkonkurenční. Vynikala v několika klíčových disciplínách, včetně aquaplaningu - cross, brzdění na suchu, ovladatelnosti na suchu, ovladatelnosti na suchu - objective, odezvy na řízení na suchu, brzdění na mokru, zatáčení na mokrém okruhu, ovladatelnosti na mokru a ovladatelnosti na mokru - objective, čímž prokázala svou převahu v širokém spektru podmínek bez slabých míst.
Název
Continental PremiumContact 7
Zobrazit podrobnosti testu
Autobild
Autobild Test letních pneumatik 2024 225/55 R17
Příkladné
Umístěna #2 z 10
Pneumatika Continental PremiumContact 7, která se umístila na druhém místě z deseti uchazečů, zanechala pozoruhodný dojem a její konečné hodnocení bylo "příkladné". Tato pneumatika se vyznamenala jako špičkový výkon s dobře vyváženým vysoce výkonným potenciálem a předvedla dynamickou a sportovní ovladatelnost na suchém povrchu spojenou s přesnou odezvou řízení a vynikající zpětnou vazbou. Prokázala také velmi dobré bezpečnostní rezervy proti aquaplaningu, může se pochlubit krátkou brzdnou dráhou na mokré i suché vozovce a výhodou úsporného valivého odporu. Výraznou nevýhodou je však jeho vysoká cena. Jeho prvenství se projevilo zejména v několika klíčových oblastech, včetně bezkonkurenčního výkonu v aquaplaningu - podélném, jízdním odporu na suché vozovce, valivém odporu, brzdění na mokré vozovce a zatáčení na mokrém okruhu, což podtrhuje jeho výjimečné schopnosti v širokém spektru kritických výkonnostních ukazatelů.
Název Na mokruNa suchuValivý odporHluk
Nejlepší hodnoty v testu1-2+2+2+
Continental PremiumContact 72+2+ 2+ 2-
Zobrazit podrobnosti testu
Autoklub ČR
Název Celkem bodůNa mokruNa suchu
Nejlepší hodnoty v testu104,7106103,4
Continental PremiumContact 7104,7 106 103,3
Zobrazit podrobnosti testu
Zdroj: www.autoklub.cz
Autobild
Název Brzdná dráha na suchuBrzdná dráha na mokru
Nejlepší hodnoty v testu58.124.8
Continental PremiumContact 75925.3
Zobrazit podrobnosti testu
Zdroj: www.autobild.de
Tyre Reviews
Název
Continental PremiumContact 7
Zobrazit podrobnosti testu
Tyre Reviews
Název
Continental PremiumContact 7
Zobrazit podrobnosti testu
ACE
ACE Test letních pneumatik 2023 225/45 R18
Vysoce doporučeno
Umístěna #2 z 10
Název Na mokruNa suchuValivý odporHluk
Nejlepší hodnoty v testu7154197
Continental PremiumContact 771 5219 4
Zobrazit podrobnosti testu
Autobild
Autobild Test letních pneumatik 2023 225/45 R18
Vynikající
Umístěna #3 z 20
Pneumatika Continental PremiumContact 7 se umístila na působivém třetím místě z 20 konkurentů a získala ocenění "vynikající". Tato pneumatika vynikala svým zcela novým letním dezénem, který byl chválen za sportovní a dynamické jízdní vlastnosti, přesnou odezvu na řízení, dobrý kilometrový výkon a cenovou výhodnost. Navzdory pozoruhodným výkonům byla jako nevýhoda uváděna vyšší cena. To však neubralo na jeho celkově výborném hodnocení. Díky takto vyvážené kombinaci vlastností se PremiumContact 7 představil jako nejlepší volba pro řidiče, kteří při výběru letních pneumatik hledají spolehlivost a výkon.
Název Na mokruNa suchuProvozní náklady
Nejlepší hodnoty v testu2+1-1
Continental PremiumContact 72+ 2+2+
Zobrazit podrobnosti testu

Rozdělení zkušebních hodnocení

100% (10x)85% (1x)
vítěz testuvynikajícívelmi doporučenopříkladnédobré
5x1x2x2x1x

Hodnocení x Velikost kola

R16R17R18
100% (2x)96.3% (4x)100% (5x)

Hodnocení x Šířka

205/xx Rxx215/xx Rxx225/xx Rxx235/xx Rxx
100% (2x)92.5% (2x)100% (6x)100% (1x)

Faq

 1. Kde se vyrábí Continental PremiumContact 7?

  Continental PremiumContact 7 se vyrábí v Francie/Slovensko/Německo/Česká republika.

 2. Je tato pneumatika vhodná pro SUV?

  Ano, tato pneumatika se vyrábí také v rozměrech pro SUV.

Recenze Napsat recenzi

Další modely Continental